Nowy Citroen C4 Cactus

A jednak są tacy, którzy mają dość klasycznych SUV-ów i postanawiają tchnąć w nie nowy styl.

To Citroen – w jego gamie znajdziemy co prawda Cactusa i nowego C3 Aircross, jednak są to samochody, które do końca nie wpasowują się w klasyczną definicję SUV-a. To bardziej auta lifestylowe, dla aktywnych i modnych.

Podobnie jest z nowym modelem C4 Cactus. Oprócz wyjątkowego designu ten samochód wyróżnia się także wyjątkową technologią. Progressive Hydraulic Cushions™ – PHC – daje niesamowity komfort z progresywnymi ogranicznikami hydraulicznymi, a nowe fotele Advanced Comfort mają podobno rozpieszczać nawet na długich trasach. Łącznie C4 Cactus ma mieć aż 12 systemów wspomagania prowadzenia, 3 technologie łączności i silniki o mocy do 130 KM.

Niby niedużo, jednak sam samochód o rozstawie osi 2,60 m nie wygląda na ciężki. Jego dynamika powinna być więc na wystarczającym poziomie i z pewnością będzie odpowiadać miłośnikom Citroenów.

No bo dla nich liczy się styl – świeży, unikatowy i nowoczesny. Właśnie dlatego Citroen zamiast skupiać się na dawkowaniu mocy, poświęcił większość czasu nad deską kreślarską. I nie jest to czas zmarnowany – projektanci wymyślili m.in. panele Airbump® w dolnej partii drzwi, nowe światła LED z efektem 3D z tyłu czy 31 kombinacji personalizacji nadwozia.

W dobie i tak coraz ciekawszych samochodów, nowy Citroen C4 Cactus podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Bije od niego pozytywna energia, młodość i nowoczesność. Śmiało można go nazwać autem z charakterem.

Nowy Citroen C4 Cactus

William CROZES @ PLANIMONTEUR
Copyright William CROZES @ PLANIMONTEUR
William CROZES @ PLANIMONTEUR
Base de donnée : Astuce Productions